PO – PÁ   |   9:30 – 15:00

tel.: 773 879 107                  

PO – PÁ   |   9:30 – 15:00
tel.: 773 879 107
     

 

Ondra Blažek

Jídlovický tajemník 

 Ondra přišel za Honzou do dejvických Jídlovic poté, co už se mu přejedly štace v předních pražských restauracích. A zabydlel se tu hned. Rychle se stal tváří Jídlovic, a díky nové pobočce ho teď uvidíte u výdeje jídel nejen v Dejvicích, ale nově i v Karlíně.

 

Jirka Kotous

Místostarosta Jídlovice-Dejvice

Spoluzakladatel Jídlovic, kterého ale v restauraci moc často nepotkáte. Celý den totiž vládne pevnou rukou perfekcionisty kuchyni, aby všechno bylo, jak má. Jirka miluje česká jídla a jeho svíčková je vyhlášená po celých Dejvicích. Už jste ji měli?

 

Kristýna a Honza

Starosta a Zastupitelstvo Jídlovic

Podnikavé duše a zakladatelé konceptu Jídlovice, postaveného na vyhlášeném kuchařském umu a dlouholetých zkušenostech. A samozřejmě na lásce k dobrému jídlu, kterou poznáte hned, jak v Jídlovicích poprvé něco ochutnáte.

 

Vyhlašujeme stát ve státu, čtvrť ve čtvrti!

Po Dejvicích jsme se rozhodli založit i na severním cípu Karlína místo, kam se můžete bezpečně schovat před „já fakt nevim, co budu dneska zase jíst,“ nebo „ach jo, co mám pořád vařit?“ Stejně jako v dejvických Jídlovicích, i tady najdete jak českou klasiku, tak výlety do kuchyní z celého světa. Myslíme i na vegetariány, jídla bez lepku nebo bez laktózy, aby se u nás najedl opravdu každý – skvěle, barevně a rychle. A pokud vás extra tlačí čas, zabalíme vám jídlo domů i do kanceláře, nebo vám ho pošleme přes Wolt až ke dveřím.